Motto:

Nikdy nelituji toho, co jsem udělala, ale toho, co jsem neudělala...

středa 5. září 2012

5ti minutový blok

Mám svoji práci docela ráda, aspoň tedy většinu času. Ovšem jsou dny, kdy bych ji opravdu měnila od minuty :) Takovými jsou například dny nového školního roku - ano, přesně tyhle dny právě teď ... dny, kdy dorazím domů  s pocitem, že už v životě nechci vidět jediný sešit a hlavně jediný obal ... dny, kdy když se už dostanu do postele a zavřu oči, vidím zase obaly, obaly a zase obaly ...
Ano, hádáte správně, pracuji v papírnictví - sice většinu sortimentu zabírá moje oblíbená "výtvarka" , ale v tyto dny jsme prostě papírnictví a převážnou část pracovní doby trávím vyhledáváním toho správného obalu pro tu kterou učebnici... doteď nechápu, proč musí mít každá učebnice naprosto jiný rozměr, takže i když máme zhruba 30 velikostí obalů, stane, že se objeví učebnice, která se žádným z nich obalit prostě nedá...
Tolik snad k tomu, že nepíšu tak často, jak bych ráda, ale nějak není sil ...a to ani na šití ... zvládnu maximálně na chvíli sednout k počítači a dneska jsem čirou náhodou objevila video, které mě naprosto nadchlo a hned, jak trochu frmol v práci poleví, ho určitě vyzkouším ... ostatně posuďte sami:

5ti minutový blok

6 komentářů:

 1. Moni děkujeme za typ, vypadá o úžasně!

  OdpovědětVymazat
 2. Někde jsem viděla i kompletní katedrálu - takové ty bloky jak je tohle ušité na všech stranách. A v důchodu se na ně chystám :)

  S těma obalama mi mluvíš z duše. Nemaje papírnictví za rohem to řeším tak,že koupím jakési sady různých velikostí a pak holt co přebývá tak přebývá, vždycky si v září říkám, proč už jsem si letos konečně nekoupila takový ten knihovnický igelit a nestříhám si obaly sama. Drž se, ještě pár dní a jsi z nejhoršího zase na rok venku!

  OdpovědětVymazat
 3. Moni koukám že s tvým pracovním přetížením je to fakt vážný..... je čtvrtek večer a ty ještě nemáš úterní domácí úkol:-)))

  OdpovědětVymazat
 4. Ajko, je - budu ráda, když se k němu dostanu v neděli...horší jsou snad už jen předvánoční nákupy :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moni♥ ..jsem docela ráda ,že už nemusím řešit obaly ..ani co by rodič...viš co :já jsem svým holkám obaly na knihy šila z koženky a měli jsme vystaráno i na několik školních let..ale to by Ti asi nepomohlo :-)) tak nezbývá než vydržet a těšit se na výlet :-))

  OdpovědětVymazat